Sūknēšanas iekārtas

Lai nodrošinātu tehnoloģiskos procesus sūknēšanas aprīkojuma virzienā, mēs strādājam ar pasaules līmeņa vadošo piegādātāju – kompāniju FLOWSERVE.

Kompānija FLOWSERVE ir šķidrumu pārsūknēšanas un kontroles procesu tirgus līderis. No 2017.gada kompānija “Altenery” kļuvusi par kompānijas FLOWSERVE oficiālo pārstāvi Bulgārijas teritorijā.

FLOWSERVE – Amerikas korporācija ar vairāk nekā divu gadsimtu vēsturi, kura nemainīgi tiecas kļūt par savas nozares līderi. Tā dara visu iespējamo, lai sasniegtu savu mērķi. Tās kontā ir virkne sevi rekomendējušu produktu, tādu kā Worthington, IDP, Valtek, Limitorque, Durco un Edward. Kompānija turpina attīstīties, izlaist tirgū jaunus produktus, turklāt paplašinot jau piegādāto iekārtu atbalsta tīklu. Papildus tam jāatzīmē, ka pašiem produktiem piemīt paaugstināta nodilumizturība, pateicoties inovatīvu materiālu (piemēram, X-Cavalloy sakausējums, lai palielinātu pretestību kavitācijas erozijai) izmantošanai. Tādējādi mēs piedāvājam Jums sevišķi uzticama ražotāja kvalitatīvu produkciju.

Sūkņi

daudzpakāpju

vertikālie

augstspiediena

daudzfāžu

ANSI, ISO, API standartu sūkņi

speciālie produkti (LNG detanderi, koksa griešanas iekārtas, katalītiskā krekinga ebulēšanas sūkņi, ugunsdzēsības sūkņu stacijas)

Blīvējumi

mehāniskie blīvējumi (silfona, kompresoru, sausie gāzes, maisītājiem, tvaika, standartizētie kārtridži, abrazīvām vidēm)

Vārsti

lodveida

korķa

atcirtes vārsti un pretvārsti

regulēšanas

rotējošie

aktivatori

pozicionieri

tvaika

Mūsu speciālisti izstrādās Jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošu inženiertehnisko risinājumu, veiks aprīkojuma piegādi, pārraudzības montāžu un apkopi.