Ķīmija un naftas ķīmija

Mūsu kompānija nodarbojas ar projektiem, kas saistīti ar ķīmiskajiem reaģentiem. Mēs izstrādājam kompleksos risinājumus dažādām rūpniecības nozarēm, veicam materiālu un saistītā aprīkojuma piegādi, nodrošinām pēcpārdošanas atbalstu un servisa apkalpošanu. Mūsu galvenie pasūtītāji ir lielie naftas pārstrādes, kalnrūpniecības, ūdens sagatavošanas nozares uzņēmumi.

Mūsu galvenais partneris šajā virzienā – ķīmiskās nozares līderis kompānija BASF. Mēs palīdzam ieviest inovācijas un kopā ar gigantiem radām pamatu stabilai attīstībai.

Mūsu produktu vidū Jūs atradīsiet specializētus risinājumus Jūsu uzņēmumam.

Ūdens sagatavošana

Ķīmiskie reaģenti virszemes avotu dzeramā ūdens, kā arī rūpniecisko un sadzīves notekūdeņu

Ūdens ķīmiskās apstrādes sistēmas (antiskalanti, inhibitori, biocīdi u.c.)

Ķīmiskie reaģenti atgriezes ūdensapgādes blokiem.

Naftas pārstrāde

Ķīmiskie reaģenti naftas atradnēm, ieskaitot urbšanu, cementāciju, urbumu apguvi un atgriezes ūdensapgādes ekspluatāciju, kā arī slāņu atdeves paaugstināšana

Ķīmiskie reaģenti naftas pārstrādei, ieskaitot katalizatorus un piedevas

Kalnrūpniecība

Ķīmiskie reaģenti rūdu bagātināšanai un metālu ražošanai (reaģenti sasmalcināšanas procesa efektivitātes palielināšanai, reaģenti hidrometalurģijai, reaģenti materiālu, tādu kā putekļu slāpētāji un disperģētāji, apstrādei)

Ķīmiskā rūpniecība

Speciāli ķīmiskie reaģenti krāsu un pārklājumu ražotājiem (pigmenti, pigmentu sastāvi, dispersijas, sveķi un piedevas)

Starpposmu ķīmija pārklājumu, plastmasu, medikamentu, tekstilšķiedru, tīrīšanas līdzekļu un augu aizsardzības preparātu ražošanai (amīni, diolīdi, daudzvērtīgi spirti, skābes un speciāli starpprodukti, materiāli)

Plastmasu piedevas un pigmenti

Katalizatori un piedevas

Pārtikas rūpniecība

Ķīmiskie reaģenti ražošanas tehnoloģiskajiem procesiem (tehnoloģiskie un funkcionālie ķimikālijas)

Mūsu speciālisti izstrādās inženierrisinājumu, kas apmierinās Jūsu uzņēmuma prasības, veiks aprīkojuma piegādi, pārraudzības montāžu un apkopi.