Katalizatori un piedevas

Kopā ar kompāniju BASF mēs piedāvājam virkni inovatīvu un sevi jau rekomendējušu izstrāžu dažādu veidu izejvielu (no vakuuma gāzes eļļas un smilšu-eļļas maisījuma) katalītiskajam krekingam un degvielu īpašību uzlabošanai.

Izkliedētās matrica struktūras (DMS) tehnoloģiskā platforma ir novedusi pie naftas pārstrādes rūpniecības benzīna ražotāju rekordlielas produktivitātes visā pasaulē. Proksimālā Stabilā matrica un ceolīts (Prox-SMZ) ir tehnoloģiska platforma, kura paplašina līdzīgu rekordlielu produktivitāti. Par kompānijas BASF pēdējo jaunumu kļuva ražošanas platforma, kura pamatojas uz Daudzpakāpju reakcijas katalizatora (MSRC), kura pieļauj, ka katalītiskā krekinga katalizatora daļiņām ar posmveida reakcijas zonām ir dažādas katalītiskās īpašības katram posmam.

Katalizatori

Izkliedētās matrica struktūras (DMS) unikālā arhitektūra nodrošina priekšrocības visai katalītiskā krekinga katalizatoru jomai. DMS ļauj palielināt ogļūdeņraža izejvielas difūziju pirmskrekingam uz augsti dispersētiem ceolīta kristāliem. DMS katalizatoru priekšrocība ir lielāks pieejamo komerciālo pielietojumu skaits, kā arī benzīna frakcijas izejas palielināšanās par 2-5% LV. Produkts NaphthaMax®, kurš darbojas ar šo tehnoloģiju, joprojām ir līderis gāzes eļļas tirgū un tam ir līdz galam izstrādātas versijas ar paplašinātām iespējām. Papildus NaphthaMax® uz DMS tehnoloģiju ir balstīti risinājumi, lai samazinātu sēra saturu benzīnā, saglabājot katalizatora īpašības, lai gāzes eļļas pārvērstu benzīnā, kā arī katalizatori naftas atlikumiem (tajā skaitā smagos atlikumus), līdzkatalizatorus papildu benzīna iegūšanai.

Proksimālā Stabilā matrica un ceolīts (Prox-SMZ) ir tehnoloģiska platforma, kura paplašina līdzīgu rekordlielu produktivitāti. Par kompānijas BASF pēdējo jaunumu kļuva ražošanas platforma, kura pamatojas uz Daudzpakāpju reakcijas katalizatora (MSRC), kura pieļauj, ka katalītiskā krekinga katalizatora daļiņām ar posmveida reakcijas zonām ir dažādas katalītiskās īpašības katram posmam. Uz šo tehnoloģiju pamatojas augsti efektīvi produkti vakuuma gāzes eļļai un naftas atlikumiem.

Piedevas

Mēs dodam priekšroku nevis atsevišķiem piedevu veidiem, bet kompleksam risinājuma, kas ļauj ražot paaugstinātas kvalitātes degvielu. Ar mūsu produktu palīdzību Jūs varēsiet atrisināt šādas problēmas:

  • maz sēra saturošu dīzeļdegvielu eļļošanas spējas palielināšana
  • dīzeļdegvielas cetāna skaitļa palielināšana (par 6 un vairāk vienībām), lai paaugstinātu degvielas uzrāvi piedevai
  • glabāšanas tvertņu, degvielas vadu, degvielas tvertņu, degvielas padeves sistēmu aizsardzība pret koroziju
  • dīzeļdegvielas zemas temperatūru īpašību samazināšana (samazinot tajā iesaistītās petrolejas vieglo frakcijas, kas ir vērtīga aviācijas degviela)
  • augstas viršanas temperatūras frakciju iesaistīšana dīzeļdegvielas sastāvā, pārtvaicējot atmosfēru
  • degvielas elektrības vadītspējas uzlabošana
  • degvielas ķīmiskās un termooksidējošās stabilitātes kompleksā palielināšana
  • brīvā sērūdeņraža satura minimizācija mazutā līdz atbilstībai Eiropas standartiem (īpaši svarīgi mazuta eksportā)

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties Jūsu kompānijas prasībām atbilstošas iekārtas, nodrošinās savlaicīgu piegādi, kā arī  turpmāko atbalstu un servisa apkopi.