Pasūtītājiem Flowserve zināms galvenokārt kā augstas klases iekārtu ražotājs tādām ražošanas nozarēm kā naftas un gāzes ieguve, enerģētika, ķīmiskā rūpniecība. Bet kopš 1980-iem gadiem kompānija ievieš savus produktus sniega ražošanas sistēmās kalnu slēpošanas kūrortos.

Visā pasaulē vertikālie dubultkorpusa sūkņi un vertikālie iegremdējamie sūkņi kompleksā ar blīvējuma sistēmu un elektroniku plaši tiek pielietoti sistēmās, kuras ražo sniegu. Šādu sūkņu izmantošana ļāva projektēt plūsmas vadības staciju, kura nodrošina pastāvīgu izejas spiedienu bez svārstībām. Jāatzīmē, ka šāda nepārspējama sūkņu stabilitāte un drošība rada atsaucību rūpniecības uzņēmumos, kuros ārkārtīgi svarīga ir pastāvīga augsta iekārtu ražošanas jauda

Sniega ģeneratoru sistēma Phjončhanā satur vairāk nekā 20 augsta spiediena vertikālo sūkņu, kuri sistēmā iesūknē milzīgu daudzumu ūdens, kas nepieciešamas sniega ražošanai. Kompānija lepojas ar to, ka tai izdevās piedalīties šāda mēroga notikumā, kurš padara pasauli labāku.

Mēs priecājamies par saviem partneriem un apsveicam viņus ar kārtējo panākumu. Savukārt mēs, kā oficiālie kompānijas pārstāvji, ar prieku realizēsim jūsu projektus, kuri ietver uzticamas Flowserve iekārtas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *