Uz devums nav tikai, lai vienkārši izdarītu labāk, bet gan, lai salauztu servisa apkalpošanas paradigmu jūsu ražošanas nozarē vai jūsu tirgū.

Tas nozīmē, ka patērētājam jābūt nevis vienkārši apmierinātam – viņam ir jābūt tik ļoti pārsteigtam, lai būtu gatavs izstāstīt pirmajam pretimnācējam par to, cik jūs esat labi.

Džeks Velšs (Jack Welch), General Electric

Protams, lai pārspētu pasūtītāja gaidas – tas ir tas, uz ko jātiecas kompānijai. Servisa apkalpošana – viena no svarīgākajām jaunu cerību svarīga sastāvdaļām.

Gadu desmitiem galvenais virziens, kas interesēja piegādātājus un ražotājus, joprojām bija pārdošana. Iekārtu pārdošana ir izdevīgāka par remontu, nomainīt ir vieglāk nekā salabot. Par laimi, konkurence rūpniecisko iekārtu tirgū ar katru gadu pieaug, kas stimulē jaunu risinājumu meklējumus, lai palielinātu konkurētspēju. Labs serviss kļūst par vērtīgu piedāvājumu. Savukārt aizvien vairāk pasūtītāju maina attieksmi “pārdod un pazūdi” uz “atnāc un izdari tā, lai man viss darbotos”. Mēs darām maksimāli visu, lai Jums viss un vienmēr darbotos.

Mūsu partneris Alfa Laval arī novirza akcentus uz savlaicīgu kvalitatīvu servisa apkalpošanu kompānijas darbības koncepcijas līmenī. Kompānija aizvien aktīvāk sāk izmantot sensorus iekārtu parametru attālinātam monitoringam. Tas ļauj savlaicīgi atklāt kritiskos lielumus un veikt komponentu nomaiņu vai remontu, līdz ar to izvairoties no pilnīgas ražošanas apstāšanās vai vismaz pārtraukšanas. Īpašu nozīmi šāds “preventīvais serviss” iegūst uzņēmumiem, kuriem vienas dienas dīkstāvē var izmaksāt vairākus desmitus vai pat vairākus tūkstošus dolāru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *