Mēs jau stāstījām par mūsu partneru, kompānijas Flowserve, iekārtas negaidīto pielietojumu, lai izgatavotu “sniegu” slēpošanas kūrortos un pat Olimpiādē Phjončhanā. Šonedēļ mēs atkal pastāstīsim par to, kā korporācijas prot pārsteigt. Runa būs par kompāniju BASF. Ķīmiskās rūpniecības gigants cenšas turēties avangardā: ne tik sen dibinātā BASF meitas kompānija 3D Printing Solutions GmbH turpina augt un radīt veiksmīgas kolaborācijas ar talantīgiem uzsācējiem un lielajiem spēlētājiem 3D drukas tirgū.

Jaunais virziens materiālu ražošanai lielmēroga drukāšanai korporācijā tika nodalīts vēl 2012.-2013.g. un uzņēma apgriezienus pagājušā gada vidū: uz to brīdi tika izstrādāta materiālu ražošanas tehnoloģija, atrasti pasūtītāji, bet meitas kompānija varēja kļūt par ikgadējās AMUG konferences ģenerālsponsoru. BASF 3D Printing Solutions GmbH mērķauditorija – kompānijas, kuras var izmantot 3D druku rūpnieciskā mērogā, tādas kā, piemēram, aerokosmiskās, automobiļu, vai kompānijas, kurs ražo patēriņa preces.

Ne tik sen koncerna meitas kompānija pavirzījās vēl tālāk – tika noslēgta stratēģiska vienošanās ar BigRep, lielformāta rūpnieciskas 3D drukas līderi. Tā BASF 3D Printing Solutions pilnveidotie materiāli, kuri satur plastmasas un metāla šķiedras, foto polimērus, atrada printerus, pietiekami lielus, lai izietu uz jaunu ražošanas līmeni. Kompānijas pēdējās izstrādes ļauj ražot vissarežģītākās detaļas saskaņā ar netipiskiem projektiem, kas būtiski paātrina inovatīvā gala produkta prototipu izgatavošanas, pilnveidošanas un ražošanas procesus, turklāt nepalielinot to izmaksas.

Tātad neatkarīgi no tā, vai Jūs iegūstat naftu, ražojat bērnu mēbeles vai pat kosmosa kuģus, BASF produkti vienmēr palīdzēs Jums būt priekšā un kļūt vēl efektīvākiem ar katru dienu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *